Září 2008

Zivotopis

30. září 2008 v 14:54 Vse o Avril
Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
Znamení:Váhy

Životopis:Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.........fotky ktery sou fakt gooooood :)

30. září 2008 v 14:49 | DydlINkA B1acK |  Fotos
photoshoot 2008

30. září 2008 v 14:48 | DydLInkA B1acK

Avril Lavigne - Abbey Dawn Photoshoot 2008


co je to abbey dawn

30. září 2008 v 14:45 | dydlinkablack-bestawril |  Info o Abbey Dawn
co je to abbey dawn???
Abbey Dawn je vlastní módní kolekce Avril Lavigne.Krom toho,že Avril zpívá a hraje své hity postoupila o další krůček dál...Navrhla svojí řadu oblečení.Styl je přesně podle toho,jaký má sama Avril ráda.Jsou to trička s rockovými motivy,skotské sukně atd..Všechny oblečky,jsou v nejoblíbenějších barvách Avrilky(růžová,fialová,černá,bílá...)Je to první Avrilčina kolekce,která nese název Abbey Dawn..Vyšel shoot(už je poměrně dlouho na světě) a také rozhovor o této kolekci.Abbey Dawn prý byla Avrilčina přezdívka z dětství.Abbey Dawn Road je ulice poblíž Napanee v Kanadě,kde de Avril narodila.Se šitím pomáhal Avril tým modních návrhářů...Dokonce proběhla i přehlídka Abbey Dawn a měla velký úspěch...Bohužel,se k nám dovoz tohoto oblečení zatím neplánuje..Ale kdo ví...

par fotecek

30. září 2008 v 14:42 | dydlinkablack |  Fotos
Click to view full size image